☰ MENU

Motorsport

Zbiór projektów oklejania samochodów

2020-

Branding UI/UX Projekt oznakowania

Zbiór projektów oklejania samochodów wyścigowych i rajdowych

Projekty stworzone dla firmy Auto Folia Studio.

Porsche 911 GT3 Cup 4F

Nowoczesny minimalistyczny projekt 911 GT3 Cup 4F PTT Tech Support. Cały samochód został oklejony matową folią Oracal 970, a czerwone elementy podkreślające przetłoczenia i wyróżniające linie nadwozia, oraz pasy przez środek- z matowego chromu TeckWrap.

Porsche 911 GT3 Cup PTT Tech Support

Projekt oklejania Porsche 911 dla PTT. Nowe, dynamiczne logo firmy zostało idealnie wkomponowane i rozszerzone w tylnej części nadwozia. Odważne jaskrawe kolory sprawiają, że nie sposób przejść obok tego samochodu obojętnie.

Porsche 991.2 CUP Alda Motorsport

Projekt Porsche podzielony na dwie różne strony, z rozdzielającym środkowym pasem przez dach, maskę i tylną klapę. Dzieli projekt na stronę srebrną i granatową. Wydruk na folii metalizowanej.

Porsche 911 Turbo S Piglet

Projekt oklejenia najmocniejszego Turbo S w Polsce. Po naszkicowaniu wściekłego ninja-prosiaczka zwektoryzowałem go i umieściłem na dopasowanym tle. Kolor żółty został wyklejony z folii metalizowanej. To na prawdę odjechany projekt 🙂

Furia Bartosza Ostałowskiego

Poprzednie oklejenie BMW Bartosza w którym latał bokami od 2020 roku. Geometryczne kształty w firmowych kolorach wydrukowane na folii z matowym laminatem. Projekt zyskiwał bardzo przychylne opinie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości yez.com.pl

Radical SR3

Wzór oklejania „firmowych” bolidów Radical SR3 dla Silesia Ring.

Efektowne projekty oklejania samochodów wyścigowych i nie tylko.

Napisz do mnie!